Vorige week begon ik mijn eerste Blog. Wat een leuke reacties heb ik ontvangen. Echt heel erg leuk! Dankjulliewel! En we zijn alweer een week verder.
De eerste weken na de opening is het zo spannend wat gaat er gebeuren.
Gaan er wel klanten komen want je begint echt vanaf nul. Gelukkig werden er in diverse kranten stukjes geschreven over de opening van de winkel en daardoor waren er diverse handwerksters die kwamen kijken. Dat was natuurlijk spannend en hoeraaaa gelukkig..... de reacties waren heel enthousiast. Wat was ik blij!
De feestelijke opening van handwerkwinkel Koperdaadje op 2 april 2013
En dan begint de mond op mond reclame, die is nog veel beter. Klanten kwamen binnen en zeiden, 'ik heb van die en die gehoord dat dit zo'n leuke wolwinkel is dus ik kom maar eens kijken', En gelukkig hoor ik dat nog steeds.
Wat ik zo ontzettend leuk vind, is klanten advies geven over kleur en materiaal Daar geniet ik zo geweldig van.
De kunst is om uit te vinden waar iemand van houdt en dan mee te denken in de juiste kleuren en materialen. Soms ligt de hele tafel vol met allemaal bollen in heel veel kleuren om de mooiste combinatie te vinden. Inmiddels heb ik ook diverse vaste klanten, die komen dan binnen en krijgen soms ongevraagd advies ha,ha, dan roep ik meteen"dit is echt een draadje voor jou, helemaal jouw kleur". Zo leuk dan als degene dat dan ook echt vindt en enthousiast is.
Grappige momenten
Het sollicitatiegesprek
Er gebeuren regelmatig grappige dingen. Toen de winkel nog maar een paar weken open was kwam er vroeg in de ochtend een man binnen lopen, met een ietwat gejaagde blik. Op zich is het al bijzonder dat er een man binnenkomt. Meestal komen zij met een boodschappenlijstje (ja,ja ik weet het heus niet altijd).
Deze meneer vroeg mij of ik ook kledingreparaties deed.Ik zei meteen, 'nee ik ben alleen haak en breiwinkel'.
De man keek zeer teleurgesteld, dus ik vroeg hem wat er aan de hand was. Toen kwam het hoge woord eruit.....Zijn vrouw was een paar dagen weg met de kinderen en hij had een over een half uur een sollicitatiegesprek. Maar er was een knoop van zijn colbert af gegaan. Hij had echt geen idee hoe hij het op moest lossen!
Dus daar zat ik om 9.10 uur een knoop aan een jasje te naaien. Want ja , zo iemand stuur je natuurlijk niet weg. Heel blij vertrok de man met zijn gerepareerde colbert.
Ik heb hem veel succes gewenst, nog steeds weet ik niet of ie is aangenomen....
Een droom van een cadeau voor een 50 jarige
Ook belde er op een dag een man die wilde zijn vrouw die 50 werd verrassen.
Het cadeau moest bestaan uit 50 artikelen, nou ik kan je vertellen dat is best moeilijk. De vrouw was een fervent handwerkster, maar ik kende haar niet zo goed.
Dan is dit best moeilijk, je wil ook dat iemand wat mooie projecten kan maken van de inhoud.
Gelukkig was er die dag een vriendin in de winkel om te helpen, samen zochten we van alles bij elkaar. Diverse wol met leuke patronen. We hebben snel een mooie mand gekocht en inpakpapier en er een super cadeau van gemaakt. Aan het eind van de middag haalde de man het op.
Later vertelde de jarige dame dat ze zo ontzettend blij verrast was door deze actie van haar man. Ook was ze heel erg blij met alles wat we voor haar hadden uitgekozen.
Hier droomt toch iedere vrouw van!
Dus dames gewoon even aan die mannen laten lezen dit Blog.
Je weet maar nooit!
De molenaar en Koperdraadje wensen iedereen een heerlijk zonnig en creatief Pinksterweekend. Tot volgende week!
Lieve groet “ Koperdraadje”
Nieuws: De 1e Speciale editie van mijn handgeverfde wol is nu te bestellen in de winkel of in de webshop.
Een echteAdventskalender. Voor welke kleur ga jij?
P.S. : Schrijf je ook in voor mijn nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle leuke nieuwtjes zodat je niets hoeft te missen.
Ik vind het leuk als je hieronder een reactie wilt plaatsen. Op het moment van plaatsing waren er technische problemen en nu staat mijn reacties nog op nul terwijl ik zo veel leuke reacties kreeg via alle andere kanalen.
Zonder gelezen te hebben ging mijn gedachte al naar iets herstellen. Het bleek zo te zijn: een knoop aangezet, kleine moeite, maar groot plezier, ook voor de hersteller toch?!
Dianne Smit - 26-07-2020
Mijn antwoord op de vraag in je nieuwsbrief: je hebt een knoop aan een colbert gezet in verband met het sollicitatiegesprek van de meneer die in de winkel kwam.
Monique Koomans - 21-07-2020
Het antwoord is natuurlijk de knoop aan zijn colbert! Zo leuk, zulke dingen maakte ik ook mee, kleine reparaties die mensen echt niet zelf zien zitten. Maar ook grotere reparaties, waar ik niet aan wilde beginnen, maar die een andere klant dan weer voor me uitvoerde.
Leuke herinneringen.
Conny Wildeman - Veldman - 20-07-2020
Wat ben je toch geweldig! Dat je zelfs bij een wild vreemde een knoop aan z'n colbert zet!! Je hebt een pluim verdient!! Ga zo door!!
Chantal - 19-07-2020
Een knoop aan het colbert naaien 😊
Marry Oostrom - 18-07-2020
Je hebt de knoop aan meneer zijn colbert genaaid. Deze meneer is vast aangenomen, er kon voor zijn gevoel niets meer mis gaan. En dag straal je uit bij zo een gesprek.
Marion Kooiman - 18-07-2020
Je hebt een knoop aan zijn jasje gezet! Wat een leuke dingen maak je zo mee.
Carlien - 18-07-2020
Die knoop aannaaien... wat een mooi verhaal was dat!
Danielle Melet - 18-07-2020
Jij hebt ‘s ochtendsvroeg zijn knoop aan zijn colbert gezet, omdat hij het echt even niet meer wist😁
Judith - 18-07-2020
De knoop was van zijn colbert af en die heb jij er weer aangenaaid!
Rozalinda Beckmann-Leijdekkers - 18-07-2020
Wat een leuk verhaal, het antwoord is een knoop van zijn colbert.
Fijne vakantie
Yvonne d O - 18-07-2020
Wat een prachtig verhaal. Fijn om zo iemand te kunnen helpen.
Het antwoord op je vraag in je nieuwsbrief is; een knoop aan zijn colbert zetten ☺️
Ik vind je blogs en nieuwsbrieven heel leuk om te lezen!
Dank en fijne zomer☀️
Marja van Pelt - 18-07-2020
Een knoop aan zijn colbert genaaid. ✂️🧵Ooit nog gehoord of hij is aangenomen? 😉 Fijne vakantie.
Marjan Kooijman - 18-07-2020
Haha ik weet het antwoord; knoop asn het colbert genaaid! Ik vond het zo’n leuk verhaal😁
Jacqueline Penning - 18-07-2020
Antwoord knoop aan colbertje zetten
Ilona van Os - 18-07-2020
Antwoord: een knoopje vastzetten van zijn colbert.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van al het Koperdraadje nieuws
Aanmelden
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.
Zonder gelezen te hebben ging mijn gedachte al naar iets herstellen. Het bleek zo te zijn: een knoop aangezet, kleine moeite, maar groot plezier, ook voor de hersteller toch?!